Pacjenci

Zasady odwoływania wizyt

Informujemy, że nasi lekarze pozostają do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku – grafik dostępny jest w gabinetach.
Terminy wizyt są potwierdzane telefonicznie na 24 godziny przed planowaną wizytą. W razie niepowodzenia nawiązania kontaktu tą drogą, wysyłamy wiadomość SMS. Brak potwierdzenia takiej wiadomości skutkuje odwołaniem wizyty.
W przypadku braku kontaktu ze strony recepcji gabinetu w dzień roboczy poprzedzający wizytę, prosimy o kontakt telefoniczny lub sms-owy z gabinetem.

Ze względu na dobro pacjentów oczekujących na wizytę prosimy o ewentualne odwoływanie wizyty nie później niż 24 godz. przed jej terminem (telefonicznie bądź osobiście).
Prosimy pamiętać, iż nieodwołanie wizyty w terminie może skutkować nieprzyjęciem Pacjenta np. z bólem, który nagle potrzebuje pomocy, a takim pacjentem może być każdy z NAS!!!
W przypadku potwierdzenia wizyty i nie zgłoszenia się na nią pacjent zostaje obciążony kosztem zablokowania gabinetu w wysokości 50 zł za każde 30 minut planowanej wizyty.

Z poważaniem
Dr n.med. Michał Łęski

Aby umówić się na wizytę, skorzystaj z poniższego formularza.

Zapraszamy na konsultacje stomatologiczne. Chętnie doradzimy i wspólnie ustalimy plan leczenia. Do zobaczenia!

    Po wysłaniu formularza recepcja skontaktuje się z propozycją terminu

    Umów wizytę