O nas

Dlaczego my?

Co nas wyróżnia?

Wszyscy lekarze pracujący w naszej klinice posiadają tytuł specjalisty w swojej dziedzinie i pracują jako nauczyciele akademiccy na Uniwersytecie Medycznym.  Naszym priorytetem jest leczenie bezbolesne i bezstresowe.

Co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi?

Jako jedni z pierwszych w Polsce wprowadziliśmy mikroskop zabiegowy do leczenie kanałowego i mikrochirurgicznego.

Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w pracy w powiększeniu. Skutecznie wyleczyliśmy tysiące zębów zdobywając unikatowe umiejętności. Sam fakt posiadania mikroskopu nie gwarantuje bowiem właściwego leczenia. Dopiero w rękach doświadczonego operatora daje szansę na pozytywny efekt leczenia.

Dlaczego warto nam zaufać?

Każdy z naszych specjalistów ma bogate doświadczenie w swojej dziedzinie poparte ugruntowaną wiedzą akademicką i ciągłym dostępem do najnowszych doniesień naukowych.

Udział w licznych międzynarodowych i krajowych szkoleniach stomatologicznych daje nam możliwość leczenia Pacjentów na światowym poziomie.

Dlaczego warto wybrać naszą klinikę?

Naszą dewizą jest leczenia biologiczne oparte na zachowaniu jak największej liczby własnych zębów pacjenta. Staramy się walczyć o każdy ząb kierując się zasadą, że implanty mają zastępować tylko utracone zęby a nie takie, które można jeszcze wyleczyć. Dlatego w naszej klinice niezwykłą uwagę przywiązujemy do leczenia kanałowego zębów i do zabiegów mikrochirurgicznych, które dzięki bogatemu doświadczeniu naszych lekarzy i wykorzystaniu mikroskopu zabiegowego skutkują ponad 90% skutecznością.

Naszą wizytówką jest zaufanie wielu lekarzy stomatologów, którzy kierują swoich pacjentów do naszej kliniki w celu przeprowadzenia skomplikowanych zabiegów endodontycznych, mikrochirurgicznych i implantologicznych.

Co sprawia, że zapewniamy najwyższy standard leczenia?

Dysponujemy własną pracownią rentgenowską wyposażoną w jeden z najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych na świecie stożkowych tomografów komputerowych Acteon X-Mind Trium. Daje nam to możliwość dogłębnej diagnostyki każdego schorzenia i natychmiastowego wdrożenia właściwego postępowania leczniczego. Wykorzystanie tomografu komputerowego jest niezbędne w planowaniu leczenia implantologicznego i mikrochirurgicznego.

Ponieważ bardzo zależy nam na komforcie naszych pacjentów to w zabiegach implantologicznych i mikrochirurgicznych stosujemy najnowszą generację urządzenia ultradźwiękowego do cięcia kości Piezotome CUBE. Efektem takiego leczenia jest brak dolegliwości bólowych i minimalny obrzęk pozabiegowy.

Dlaczego pacjenci czują się u nas komfortowo?

Nasz wykwalifikowany personel lekarzy, higienistek i asystentek stomatologicznych zapewnia leczenie w kameralnych warunkach i rodzinnej atmosferze.

Klinika wyposażona jest w klimatyzowane gabinety dostoswane do leczenia pacjentów niepełnosprawnych.

Dysponujemy także własnym parkingiem z możliwością pozostawienia samochodu na terenie zamkniętym

Opinie

Co mówią o nas nasi pacjenci

Aby umówić się na wizytę, skorzystaj z poniższego formularza.

Zapraszamy na konsultacje stomatologiczne. Chętnie doradzimy i wspólnie ustalimy plan leczenia. Do zobaczenia!

    Po wysłaniu formularza recepcja skontaktuje się z propozycją terminu

    Umów wizytę